Pölištunuziden laivoiden sar': Erod versijoiden keskes
Südäimišt om heittud Ližatud südäimišt
Rivi 52:
== Fil'man muzik ==
{| width="70%"
* ''Закадровая песенка'' (Vladmir Stöpin, Ella Fidel'man, Nina Matvejeva)▼
! # !! Pajon nimi !! Muzikantad !!
* ''Путь на дно'' (Lübov' Privina, Vladmir Stöpin, Ella Fidel'man, Nina Matvejeva)▼
|-
* ''Акула'' ([[Noskov Nikolai|Nikolai Noskov]])▼
* ''Ах, если б не любовь…'' ([[Noskov Nikolai|Nikolai Noskov]] da Ella Fidel'man)▼
|-
* ''Призраки'' ([[Presnäkov Vladimir|Vladimir Presnäkov]]▼
* ''Песня Шолома, встречающего вновь прибывших'' (Mihail Pahmanov)▼
* ''Песня о Бермудах'' (Vladimir Stöpin)▼
* ''На острове'' ([[Minajev Sergei (pajatai)|Sergei Minajev]])▼
|-
* ''Свадебная песня'' [[Minajev Sergei (pajatai)|Sergei Minajev]])▼
* ''Тяните жребий'' (Mihail Pahmanov)▼
|-
* ''Начало каждого из нас'' ([[Minajev Sergei (pajatai)|Sergei Minajev]])▼
* ''Письма любимым'' (Iveria)▼
|-
* ''Мой верный мавр'' ([[Dolina Larisa|Larisa Dolina]])▼
* ''Песенка о законном браке'' ([[Minajev Sergei (pajatai)|Sergei Minajev]])▼
|-
* ''Ничем не обладать'' (Iveria)▼
* ''Номер губернатора Слэйтона'' ([[Smejan Pavel|Pavel Smejan]])▼
|-
* ''Песня Шолома о жене'' (Mihail Pahmanov)▼
* ''Романтика'' ([[Noskov Nikolai|Nikolai Noskov]])▼
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|-
|}
== Homaičendad ==
|